Služby

Reagujeme na Vaše požadavky a problémy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jsme schopni okamžitě řešit Vaše krizové situace, jako např. doplnění pracovníků, okamžité výjezdy k dodavatelům a zákazníkům apod.

Vlastníme široký sortiment měřidel, která jsou pravidelně ověřována v akreditované kalibrační laboratoři. Jsme schopni se okamžitě vybavit potřebnými měřidly, přístroji či jinými nástroji a přípravky. Práci provádíme přímo u zákazníka, nebo odvážíme materiál do vlastních prostor. Komunikujeme s Vašimi dodavateli a jsme schopni s nimi dohodnout podmínky požadované služby a tím ušetřit Váš čas.

Denně dodáváme reporty z Vašich zakázek.

31009561_xl (1)

Služby

 

Kontrola kvality  – slovní spojení, které je základním kamenem našeho fungování. Hybná síla, která žene všechny naše aktivity, je kontrola pro průmyslovou výrobu. Jsme specialisty na toto odvětví a naší hlavní motivací je naplňovat výrobní haly kvalitními služby.

Kontrolní a třídící práce
Vizuální kontrola, třídění dle požadavků zákazníka, kontrola pomocí optických zařízení - vybavení: lupy s osvětlením, mikroskopy apod., kontrola pomocí měřidel - vybavení: délková měřidla, digitální posuvky, mikrometry, úchylkoměry, výškoměry, dutinoměry aj.(po dohodě možno i speciální měřidla), kontrola funkčnosti dílů a kompletnosti sestav.
Vícepráce a rework
Drobné opravy, pokud lze i opravy rozměrových vad, odhrotování, odjehlení, zapilování, přelisování, úpravy dílů, čištění, odmaštění,vybavení: odjehlovací nástroje, pilníky, vrtačky, brusky, ruční lisy, vlastní přípravky,
Logistické činnosti
přečíslování a značení materiálu, inventury, dohledání a zaskladnění materiálu
Lidské zdroje
dlouhodobá spolupráce = speciální sazba, zajištění pracovníků dle požadavku zákazníka
Další služby
zastupujeme zákazníka u dodavatelů, kontrola na výrobních linkách, vstupní i výstupní kontrola výrobků, sledování účinnosti nápravných opatření u reklamovaných dílů

Nahoru